Baymak Klima , Yüksek performanslı dır. 

 1. Baymak Klima da bulunan uzaktan kumanda sayesinde bulunduğunuz yerden klimanızı kontrol edebilirsiniz. 24 saat zaman ayarı sayesinde klima istenildiği zaman çalıştırılabilir iken ortam istenilen sıcaklığa hazır hale getirilebilir.
 2. Auto restart , çalışmakta olan baymak klimanın elektrikler kesilip geri geldiğinde aynı ayarda çalışmaya devam etmesini sağlayan bir fonksiyondur. Bu fonksiyon mevcut değilse klima elektrikler geldiği zaman stand- by konumunda çalışır.
 3.  Baymak Klima Otomatik hava yönlendirme sistemi ile, klimanın hava yönlendirme sayesinde yazın soğuk hava yukarıya verilirken, kışın sıcak hava aşağıya verilerek ortamın her yerinde homojen hava sıcaklığı sağlanır.
 4. Baymak Klima daki Dijital ekran, Dijital ekran Avrupa ve Amerikan sanayilerinin yeni tasarımıdır. Dijital ekran sayesinde ortam sıcaklığını ve ayarlanan sıcaklığı görebilirsiniz.
 5. Uyku modu, uyku sırasında konforlu bir ortam ve enerji tasarrufu sağlamak için kullanılır. Baymak Klima bu konuma ayarlandığında 2 saat içinde her 1 saatte sıcaklığı 1ºC  arttırarak veya azaltarak sıcaklığı uygun uyku konumuna getirir. 7 saat sonra klimayı durdurarak bekleme konumuna geçer. 
 6. Aktif karbon filtre, sağlığınızı korumak için Baymak Klima 3’ lü filtreleme sistemi sayesinde sigara dumanı, ortamdaki partiküller, istenmeyen kokular yok edilerek konforlu bir ortam sağlanır. Aynı zamanda bakteri, mantar gibi mikropların üremesini de önleyecek ve tüm aile için temiz ve sağlıklı bir hava sağlayacak şekilde üretilmişlerdir.
 7. Nem alma özelliği, Baymak klimalardaki özel mikroişlemci sayesinde ortam sıcaklığında değişme olmadan ortamın nemi azaltılır. Ortam nemi alınarak sağlıklı ve kaliteli ortam havası elde edilmiş olur. 
 8. Fan kontrolü, ortam sıcaklığının çok yüksek veya düşük olmadığı ( 18- 23º) durumlarda klimanızı fan konumunda çalıştırarak hem ortam istenilen konfora ulaşır, hem de % 90’a yakın enerji tasarrufu sağlanır. 
 9. Manuel çalıştırma, klima iç ünitesinin ön paneli altında klimayı uzaktan kumandasız çalıştırmak için manual düğmesi bulunmaktadır. Bu düğmeye basılarak klima çalıştırıldığında ortamdaki sıcaklığa bağlı olarak klima soğutma, nem alma veya ısıtma konumunda çalışır. Bu konumları klima otomatik olarak kendisi ayarlar. 
 10. Rotary kompresör ile sessiz çalışma, Baymak klimalarda dünyaca ünlü Japon klimaların kompresörleri kullanılmaktadır. Rotary tip son teknoloji ürünü kompresörler sessiz çalışma özelliğine sahiptir.
 11. Özel dizayn evoparatör, Baymak klimaların kendine özel dizayn ve üretim sistemi ile üretilen evoparatörleri yüksek performans ve uzun ömürlüdür. Bütün parçalarda olduğu gibi evaparatörler % 100 kontrolden geçmektedir. 
 12. 3 dakika güvenlik koruması, baymak klimalarda elektrik ve çalıştırma hatalarına karşı 3 dak. ‘ lık güvenlik koruması bulunmaktadır. Bu sayede klimaya çalıştırma komutunu verdikten sonra 3 dak. içinde kontrollerini yaparak 3 dak. sonra çalışmaya başlar. 
 13. Baymak Klima modellerinin 5 yıl garantisi bulunmaktadır.

Baymak Klima Fiyatları 2021

BAYMAK İNVERTER KLİMA FİYAT LİSTESİ 2021

Elegant PLUS Serisi

Baymak Elegant Plus 09 İnverter Klima 9.000 btu 3.880 TLÜcretsiz Montaj İncele
Baymak Elegant Plus 12 İnverter Klima 12.000 btu 4.180 TLÜcretsiz Montaj İncele
Baymak Elegant Plus 18 İnverter Klima 18.000 btu 6.220 TLÜcretsiz Montaj İncele
Baymak Elegant Plus 24 İnverter Klima 24.000 btu 7.960 TLÜcretsiz Montaj İncele..

Elegat PRİME Serisi

Baymak Elegant Prime 09 İnverter Klima 9.000 btu 3.880 TLÜcretsiz Montaj İncele
Baymak Elegant Prime 12 İnverter Klima 12.000 btu 4.180 TLÜcretsiz Montaj İncele
Baymak Elegant Prime 18 İnverter Klima 18.000 btu 6.220 TLÜcretsiz Montaj İncele
Baymak Elegant Prime 24 İnverter Klima 24.000 btu 7.960 TLÜcretsiz Montaj İncele

SALON Tipi Klima

Baymak Salon Tipi 48 FSA Klima A sınıfı 48.000 btu 11.990 TLÜcretsiz Montaj İncele
 • Telefon ile iletişime geçebilir, isterseniz sipariş verebilirsiniz

Comments are closed.

 • testss