En Ucuz Baymak Klima Fiyatları

Klima piyasasında , çok çeşitli klima fiyatları vardır.

Son birkaç yıldır sayıları azalsa da hala A sınıfı olmayan , elektrik tüketimi fazla olan B veya C sınıfı klimaların fiyatları A sınıfı Az enerji yakan klima ya göre daha ucuzdur.

Ama bu ucuz klima lar ; hem marka güvenilirliği, hemde kalite ve uzun ömür bakımından çok elverişli değillerdir.

Ayrıca ucuz klima ların bir diğer dezavantajı ise R-22 Gazlı olmalarıdır. Uluslar arası imzalanan sözleşmeler ve Avrupa standartları gereği R-22 Soğutucu gaz artık kullanılmamaktadır. Dünya üzerinde ozon tabakasına ve çevreye zarar verdikleri için Baymak Klima larda da artık R-22 gaz yerine R-410 Gaz kullanılmaktadır.

Ucuz klima denilince bir de akıllara Yapı Marketler gelir. Bauhaus, koçtaş gibi yapı marketlerde ucuz klima satılmaktadır.

Bir çok zaman , bu marketler için klima üreticileri ucuz satılabilmesi için yan ürün şeklinde ucuz klima lar üretmektedirler. Ve bu klimaları Marketlerde servis garantisi ile satmaktadırlar.

Çoğunlukla bu marketler , sezon da bu ucuz ürünleri satarak kar etmek yerine onları bir reklam aracı olarak kullanır, insert ve tanıtım dergilerinde reklamını yaparak müşterilerin marketlere gitmesini sağlarlar.

Hatta bazı marketler sadece reklam amacıyla ve müşteriyi markete çekmek amacıyla zarar ederek bazı promosyon ürünleri satarlar. Bunlar sınırlı stok adedi adı altında tanıtılır.

Yukarıda anlattığım şartlarda ucuz klima satın alabilirsiniz.

Baymak Klima fiyatları piyasadaki en ucuz klima fiyatları değildir. Ama en pahalı klima fiyatları da değildir.

Baymak klima fiyatları, En uygun Fiyat – En iyi kalite dengesini kurduğumuzda en uygun fiyatadır. Özellikler A++ sınıfı inverter klimalarımız Baymak ın verdiği yam 5 YIL GARANTi ile oldukça cazipdirler.

BAYMAK KLİMA FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN 

Baymak Klima Modelleri İncele

baymak-elegant-plus-klima-1